Művészeti iskola

Ha valakit több éven át is tanítottam, a régebbi névsorokban csak a belépő évben tüntetem fel. Kis pontatlanságok lehetnek, mert más volt a naplós és más a tényleges névsor. Néhány gyerek napló szerint más tanárhoz volt beírva, hogy ne kelljen a különbözeti vizsgákkal bajlódnunk. Néhányan év közben érkeztek, ha a következő évben kimaradtak, esetleg nincsenek beírva.

 

1996-97

 

Balaton Eszter .

Benkucs Lejla .

Benkucs Mariann .

Bertalan Zsolt .

Csordás Nikolett .

Dósa Gergő .

Frankó Ádám .

Gombos Gábor .

Gyurján László .

Hargitai Mária .

Kovács Valéria .

Kuizs Lilla .

Kuizs Nóra .

Marosvári Csaba .

Mátyus Krisztina .

Nagy Ágnes .

Nagy Attila .

Pataki Anna

Petes Kata .

Petes Vera .

Rimaszombati Dóra .

Samu Alexandra .

Szabó Zoltán .

Tóta Gábor .

Uri Kovács Anett .

 

1997-98

Bádonyi Zsófi

 

1998-9

Bagosi Krisztina

Balogh Brigitta

Bertalan Brigitta

Eszes Gábor 

Felföldi Márk     

Ferenczi Éva      

Földes Alexandra

Gábor Zsófia

Gulyás Péter

Harangozó Rita     

Horváth Andrea

Hürkecz Béla

Hürkecz Viktor

Kelemen Ágnes

Kovács Lilla.

Kovács Tamás

Lippai Fatime

Mattyasovszki Örs

Miklós József.

Molnár Bálint

Nagy Nelli

Nagy Zsuzsa

Szabó Anita.a

Szurovecz Szandra 

Tóth Adrienn.

Tóth Milán.

Tóth Petra.

Turi Dávid.

Uri Kovács Szilvia  .   

Ványi Kitti

Varga Petra.

 

1999-2000

 

Kormos Éva

Lengyel Vanda

Ramos Nikolett

Somogyi Lilla

 

2000-1

 

Bali Zsuzsa

Baráth Szandra

Bódi Bálint

Gyergyói Éva

Halápi Bettina

Halápi Henriett

Hasznos Gábor

Kapolcsi Csaba

Koncz Katalin

Kordoványi Dóra

Kovács Tímea

Kovács Viktória

Lente Bernadett

Maglódi Evelyn

Marik Tamás

Molnár Zsuzsa

Pádár Csilla

Pékó Barbara

Sajó Zsanna

Sidó József

Sipos Péter

Somogyi Gábor

Szabó Mónika

Szalai Sára

Szűcs Ottilia

 

2001-2

 

Bognár Petra Dorina

Boros Zoltán

Dudás László

Faragó Norbert

Fejes Dorottya

Hegedűs Dávid

Héricz Regina

Jakab Szabolcs

Kovács Erika

Kovács Kitti

Kovács Réka

Kovács Viktória

Lakatos Dávid

László Náthán

Lengyel Martin

Magda János

Majzik Máté

Markóth Nikoletta

Máté Ágnes

Medgyes Fanni

Modla Angelika

Németh Zsolt

Papp Rita

Réczkai Nóra

Schönborn Tamás

Szántó Péter

Szántó Sára

Szendrei Anita

Szikszai Martin Márk

Tarján Rita

Tímár Fruzsina

Vattamány Viktória

Zsofcsák Ágnes

 

2002-3

 

Beöthy Zsanett

Dancsi Zsanett

Erdélyi Enikő

Eszes István Zsolt

Fülöp Noémi

Gazdóf Tünde

Jobbágy Dóra

Karcsai Tamás

Kolozsvári Szimonetta

Medgyes Fanni

Modla Angelika

Molnár Zsuzsa

Nagy Vera

Németh Zsolt

Pál Kata

Peredi Péter 

Szántó Péter

Szendrei Anita

Szentesi Szabina

Szikszai Martin Márk

 Szolomajer Szabina

Tarján Rita

Tímár Fruzsina

Zsofcsák Ágnes

 

2003-4

 

Apáti Bettina

Balla Rita

Balogh Krisztián

Bartha Debóra

Béni Májk

Bojtok Krisztián

Boros Bernadett Zsóka

Bugyi Szabina

Felföldi Annamária

Gál Inez

Horváth Árpád

Knapp Ágnes

Mádi Alexandra

Nagy Letícia Zsóka

Oszlányi Lilla

Papp Fruzsina

Pázmándi Zsolt

Sávai Annamária

Szénási Elizabeth

Szendi Péter

Tieber Alexandra

Tieber Nikolett

Újvári Dalma

 

2004-5

 

Balázs Zsuzsa  

Barta Debóra  

Béni Májk  

Benyóczki Szilvia  

Bereczki Márk   

Burkus Imre

Csiszár Evelin

Fejes Zsófia

Ferencz Szilvia   

Földvári Mercédesz

Galics Márk

Gazsi Ivett  

Gönczi Norbert  

Gyurcsányi Krisztina

Háda Tamás

Herczeg András

Kaptás Kitti

Lestyán Evelin 

Mihályi Vivienn

Nagy Krisztina  

Nagy Letícia  

Nagy Tamás 

Papp Vivienn

Polonyi Tamás

Rácz Beatrix

Réti Virág   

Romhányi Petra

Szabó Enikő  

Tóth Alex

Újvári Dalma  

Zelei Vivienn

Zsíros Réka

 

2005-6

 

Andrási Alex

Fazekas Fanni

Fekete Attila

Földi Richárd.

Gőz Roland

Gulyás Henrik

Gyuricza Levente

Gyuricza Petra Rebeka

Jegesi Normann

Kemény András

Kiss M. Viktor

Koczkás Zsolt

Kun Attila

László Máté

Nagy Bence

Nagy Dömötör

Nyerges Anikó

Puskás Kitti.

Szeghalmi Vivien

Szekera Viktor

Szelley Gábor

Szmatana Alfréd

Várkonyi Adél

 

2006-7

 

Andrási Alex

Balla Rita

Bartha Debora

Béni Májk

Boros Bernadett  

Bugyi Szabina

Fazekas Fanni

Felföldi Annamária

Fülöp Ágota

Fülöp Noémi

Knapp Ágnes

Nagy Letícia

Nagy Lilla

Oszlányi Lilla

Pázmándi Zsolt

Szabó Réka

Szénási Elizabeth

Szendi Péter

Újvári Dalma

 

2007-8

Andrási Alex

Balla Rita

Bartha Debora

Knapp Ágnes

Boros Bernadett  

Bugyi Szabina

Fazekas Fanni

Nagy Letícia

Oszlányi Lilla

Pázmándi Zsolt

Szénási Elizabeth

Tóth Zita

Újvári Dalma

Nagy Réka

Fülöp Ágota 1. o.

 

2008-9

Aradi Dániel

Bálint Noémi

Barhács István

 Bede Gábor

Boros Péter

Debreczeni Klaudia

Fodor Csaba

Gubancsik Gabriella

Herőczi Éva

Kis Bence

Lados Dominik

Nédó Kristóf

Özbas Szofi

 Pókász Bence

Sándor Bence

Szatmári Soma Illés

Varga Adolf

Verba Adrienn

Zakar Levente Bence

 

2009- 2010

 

Bagi Zoltán

Bozóki Fanni

Böhmer Orsolya

Czibere Máté

Debreceni Erik

Falusi Brigitta

Juhász Dominika

Kis Virág Dorina

Lászlóvári Jenifer

Németh Csaba

Oszlár Dominik

Sebestyén Vivi

Nagy Gabi

 

Aradi Dani

Bálint Noémi

Boros Péter

Bozóki Fanni

Falusi Renáta

Fodor Csaba

Gubancsik Gabi

Kiss Bence

Lados Dominik

Nédó Kristóf

 Németh Ágnes

Papp Cintia Ildikó

Pókász Bence

Sándor Bence

Szatmári Soma

Varga Adolf Dávid 2. a

Verba Adrienn

Zakar Levente Bence

Takács Tamara

György Krisztina

Juhász Rebeka

Szalontai Csaba

Farkas István Patrik

Székely Kitti

Meggyes Péter

 

2010-11

Bíró Máté

Bujdosó Mercédesz

 Csécsei Tamás

Debreceni Erik

Földi Dzsenifer

Gál Debóra

Gerlai Levente

Imre Szabolcs

Juhász Dominika

 Kis Virág

Kovács Adrien

Lászlóvári Dzsenifer

Németh Ágnes

Németh Csaba

Oszlár Dominik

Pap Cintia

Parais Patrícia

Pethő Kinga új

Sebestyén Vivi

Sojnóczki Kristóf

Szabó Botond

 

2011-12

Aradi Dániel

Bálint Noémi

Boros Péter

Fodor Csaba

Gubancsik Gabriella

Kis Bence Dániel

Kis Virág Dorina

Lados Dominik

Nédó Kristóf

Papp Cintia Ildikó

Pókász Bence

Sándor Bence

Szatmári Soma Illés

Varga Adolf

Verba Adrienn

Zakar Levente Bence

 

Bagi Zoltán Alex

Böhmer Orsolya Leila

Czibere Máté

Juhász Dominika

Németh Ágnes

Németh Csaba

Oszlár Dominik

Sebestyén Vivien

 

2012-13

Bettembuk Botond

Bíró Máté

Csornai Csaba

Fehér Napsugár

Gerlai Levente

Gondos Viktória

Horváth Bence

Laki Szabolcs

Orbán Kristóf

Parais Patrícia

Pogány Noémi

Polgár Tibor

Vitoris Zoltán

Vitoris Dorina

 

Czakó Emese

Gyöngyösi Zia

Spisák Anna

Fehér Napsugár

Balogh Dávid

Gulyás Márton

Barna Bianka

Baricza Pál

Veréb Zsombor

 

2014-15

Árpási Nikolett

Baricza Pál

Bíró Mercédesz

Czakó Emese

Csontos Csenge

Fehér Napsugár

Kocsis Dominik

Kormos Berill

Orbán Kristóf

Rapi Attila

Seller Vivien

Spisák Anna

Veréb Zsombor

Vitoris Dorina

Vitoris Zoltán

Zombori  Dávid

Bajkó Tamás

Kovács Petra

Barcsik Csenge

Csuka Gréti

Nagy Dorka

Sebestyén Zsombor

Bózsó Ármin

Bózsó Olivér

 

Czakó Emese

Gyöngyösi Zia

Spisák Anna

Fehér Napsugár

Balogh Dávid

Gulyás Márton

Barna Bianka

Baricza Pál

Veréb Zsombor

 

2015-16

Bajkó Tamás

 Barcsik Csenge

Bugyi Gabriella

Czakó Emese

 Csízi Lia

Farkas Fanni

Fehér Napsugár

 Kiss János

Kosik Hédi

Kovács Petra

 Kovács Zalán

Lading Vanda

 Makai Lili

Máté Blanka 1. a

Nagy Dorka

 Orbán Kristóf

 Pogány Noémi

 Sárkány Zsolt

 Sebestyén Zsombor

 Szabó Barbara

Szalai Csenge

Szarvák Csenge

Szép Szófia Dorina

 Zombori Dávid

 Varga Noel

Litauszkasz  Auguszta

Litauszkasz Ieva

Busi Dorina Hanna

Dinya Sándor Noel

Péter Tamás

Márton Benedek

Pócs Hanna Eszter