Néhány érdekes weboldal

Épp csak megkezdve.

Oktatási Intézmények

Magyar Képzőművészeti Egyetem http://www.mke.hu/

Pocantico Hills School  http://www.pocanticohills.org/art/art06/artshow06.htm

ELTE Művészetörténeti Intézet http://arthist.elte.hu/index.php?id=int_nyito

ELTE Művészetelméleti és Médiakutatási Intézet  http://mmi.elte.hu/

V I N Y L csoport Vizuális Nevelés Labor Nyíregyháza   http://vinylprojekt.blogspot.hu

Dávid Művészeti Szabadiskola http://davidmuveszetiszabadiskola.blogspot.hu/

Gallery and Center of Children's Art Work   http://www.galeriadziecka.e.pl/index.php

Képző és Iparművészeti Szakközépiskola, Budapest http://www.kiskepzo.hu/index.html

Kecskeméti Képzőművészeti Szabadiskola http://www.szabadisi.hu/index.php?p=list@gallery&cid=2

 

Alkotók

Molnár Ábel: http://molnarabel.gportal.hu/

Galántai György http://www.galantai.hu/default.html

Berhidi Mária http://www.berhidimaria.hu/index.php

Buddha Tamás http://budhatomi.com/

Bátorfi Andrea http://www.batorfiandrea.hu/hu_index.php

Nagy Gabriella http://www.gabriellanagy.net/index.html

Verebes György http://www.verebesgyorgy.hu/

Barabás Márton http://www.martonbarabas.hu/magamrol.html

Vidó Nóri http://vidonori.com/

Kolláth Zsuzsa http://zskollath.blogspot.com.es/

Varga Erik ( Riki ) http://www.vargaerik.atw.hu/

Kántor Ágnes http://agneskantor.com/hu/?album=1&gallery=9

Váli Dezső: http://deske.hu/

 

Graffiti

Graffiti Technica  http://www.graffititechnica.com

Art Crimes http://www.graffiti.org/

Bazis Store http://www.bazisstore.hu/

Graffiti lap ( Startlap) http://graffiti.lap.hu/

Legal Graffiti http://legalgraffiti.hu/galeria.html

Style Battle http://stylebattle.hu/?page=battle&gid=7

 

Online magazinok

Fotovilág: http://www.fotovilag.hu/

Arthist2 http://arthist2.blogspot.hu/

Filmkultúra http://www.filmkultura.hu/

1Day 1 Photo http://www.1day1photo.com/index.php?page=home&lang=eng

Kortárs Online http://www.kortarsonline.hu/

Pincellades  Al Món http://bibliocolors.blogspot.hu/

 

Galériák

KPetrys http://www.petrys.hu/hu

Art Salon Társalgó http://www.tarsalgogallery.com/tarsalgo-gallery-home/

Galleries around the World http://www.globalgalleryguide.com/

Staachi Global Gallery Guide http://www.globalgalleryguide.com/

Vintage Galéria http://vintage.hu/

 

Internetes galériák

Metamor http://metamor.hu/

AffordableArt101 http://www.affordableart101.com/

A Magyar Rajztanárok országos Egyesületének webgalériája: http://www.wga.hu/frames-e.html?/index-hu.html

A Fiatal Képzőművészet Stúdiójának Gyűjteménye http://studio.c3.hu/studio_magyar/gyujtemeny/index.html

Kép a falon http://www.kepafalon.hu/

 

Múzeumok

Postamúzeum http://www.postamuzeum.hu

The Metropolitan Museum of Art http://www.metmuseum.org/

CGFA online múzeum: http://www.cgfaonlineartmuseum.com/

 

Alapítványok, egyesületek

Mediawawe Nemzetközi Vizuális Művészeti Alapítvány http://mwave.irq.hu/index.php?modul=fooldal

Amadeus http://www.amadeusalapitvany.hu/jakatics.php

Pillanat Alapítvány http://www.pillanat.org/

Magyar Rajztanárok Országos Egyesülete http://mroe.hu/

Bicikli

Cobranco weboldala http://users.atw.hu/cobranco/

Bikemap http://www.bikemap.net/hu/user/vizu/

 

Egyéb

Selyemfestés http://www.selyemfestes.com/selyemfestes

POC Piece of Cake Project http://www.pocproject.com/

Acropolis INC http://www.acropolisinc.com

Székelyföld Kincsei http://virtualisszekelyfold.ro/

Fotoabszurd blog http://fotoabszurd.blog.hu/

Dunaújvárosi Képző és Iparművészek egyesülete http://www.artpart.hu/index.php

Cre-art blog http://cre-art.blog.hu/

The Selby http://theselby.com/

Google Art Project https://www.google.com/culturalinstitute/collections?projectId=art-project

Tranzit blog. Ötletek bemutatkozó fóruma http://tranzit.blog.hu/

Krea eoldal http://www.krea.eoldal.hu/

Sensaria csoport http://sensaria.hu/

Modem http://www.modemart.hu/

Nemzeti Művelődési Intézet http://www.nmi.hu/hu/

Tudorinda http://tudorindam.blogspot.hu/

Műkereskedelem és Művészet http://akvarell.blog.hu/

Független Képzőművészeti tanszék http://fuggetlenkepzomuveszetitanszek.blogspot.hu/?view=sidebar

Amatőr festők http://amatorfesto.network.hu/kepek/tatrai_ildiko/indiai_szepseg

 Village Of Joy http://villageofjoy.com/

Bódvalenke Freskófalu http://www.bodvalenke.eu/

Budapest Avantgarde blog http://budapestavantgarde.blog.hu/

Kárpáti Andrea honlapja http://edutech.elte.hu/karpati/content/publ.htm

Vajda Lajos Stúdió http://vajdalajosstudio.hu

Artelista http://www.artelista.com/

Artsy https://artsy.net/artist/banksy 

Artsy’s mission is to make all the world’s art accessible to anyone with an Internet connection.

We are a resource for art collecting and education.

Settemuse http://www.settemuse.it/index.htm

Concept Art http://www.conceptart.org/go/learn/

Eisengrau Deviant Artist http://eisengrau.deviantart.com/

My Studios Gallery http://www.mystudios.com/


Celeste Prize http://www.celesteprize.com/works/

Flick https://www.flickr.com