Vissza a főoldalra

A Vizuálpedagógiai Kapcsoskönyv programba bekapcsolódott iskolák település név szerinti sorrendben

Fejlesztő intézmények

Szolnoki Metszőkör Egyesület. (Alapfejlesztés, menedzselés:, Szávai István. )

Széchenyi krt-i Általános Iskola, Sportiskola és AMI (Az általános iskolai program referencia iskolája) Kádár-CVsomor Gábor, Szávai István.

Adaptáló - fejlesztő iskolák

Kunszentmárton, Általános Iskola, Gácsi Anna.

Szolnok , Kassai Úti Általános Iskola, Darabontné Juhász Zsuzsa.

Szolnok., Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Ligárt Márta.

Szolnok., Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Mihály Anikó.

Szolnok., Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Molnárné Bíró Mária.

Törökszentmiklós, Kölcsei Ferenc Általános Iskola, Sindel Mihály.

A program bejegyzett tulajdonosai:

Magánszemélyek, és azok az iskolák, ahonnan még nem érkezett visszajelzés, hogy a helyi tanterv milyen mértékben támaszkodik a Kapcsoskönyvre.

Álmosdi Árpád, Szolnok.

Általános Iskola és Óvoda, Nagykanizsa.

Általános Iskola és Zeneiskola, Herend.

Általános Iskola, Besenyszög.

Általános Iskola, Ecser.

Általános Iskola, Gersekarát.

Általános Iskola, Kismarja.

Általános Iskola, Kőtelek.

Általános Iskola, Sükösd.

Általános Iskola, Tiszaföldvár.

Általános Iskola, Tószeg,

Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest.

Apáczai ÁMK, Pécs

Bardócz Erzsébet, Cigánd,.

Belvárosi Általános Iskola, Szolnok.

Bozsik József Általános Iskola, Komárom.

Budapesti Tanítóképző Főiskola

Dr. Veszprémi László, Szeged.

Endre Király Általános Iskola, Tiszavárkony.

Eötvös József Általános Iskola, Hajdúböszörmény.

Ferencvárosi Általános Iskola , Budapest., Koczka István.

Fővárosi Pedagógiai Intézet, Budapest

Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola, Nagykáta.

Hajnóczi József Gimnázium, Tiszaföldvár.

Hartyán Nevelési Oktatási Központ, Budapest.

Hétszínvirág Művészeti Iskola, Kalocsa.

Hunyadi János Általános Iskola, Dunaharaszti,.

II. Rákóczi F. Általános Iskola. Téglás.

Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet, Szolnok.

Jókai Mór Gimnázium, Komárom.

Károlyi Gáspár Általános Iskola, Gönc

Kertész utcai Művészeti Általános Iskola és Szövegszerkesztő Szakiskola, Budapest .

Kiskulcsos Általános iskola, Karcag.

Kissné Breczek Margit, Budapest.

Kodály Zoltán Általános Iskola, Szolnok.

Kovács Margit ÁMK, Győr .

Kunszentmiklós ÁMK

Lajtha László Művészeti Szolgáltató KHT, Jánoshalma.

Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény.

Martos Flóra Általános Iskola, Martfű.

Molnár Erika. (Bogáncs Utcai Általános Iskola), Budapest.

Művészeti Alapiskola, Homokbödöge.

Oravetz Dóra, Gyula

Ovizuál Műhely, Budapest.

Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Budapest.

Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ, Győr.

Petőfi úti Általános Iskola, Törökszentmiklós.

Piarista Szakmunkásképző Iskola, Göd.

Sándorfalvi Kulturális Egyesület

Sinkó István, GYIK műhely, Budapest.

Szandaszőlősi Általános Iskola, Szolnok.

Széchenyivárosi Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét.

Szemere Bertalan 12 évfolyamos Iskola, Budapest.

SZIEJFK Gyakorló Iskola, Jászberény

Szögedi Múzsa KHT, Szeged.

Tiszaparti Gimnázium és Szakközépiskola. Szolnok.

Török Mária, Csongrád

Udvardi Művészeti Iskola, Baja..

Ungváry Fanny (Bárka Színház), Budapest.

Ungváry Fanny, Budapest

Váry Emil Általános Iskola, Kisvárda.

Zene és Társművészetek Iskolája, Piliscsaba.

A program bejegyzett tulajdonosai a településnevek sorrendjében.

Baja. Udvardi Művészeti Iskola.

Besenyszög, Általános Iskola.

Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium.

Budapest, Fővárosi Pedagógiai Intézet

Budapest., Koczka István, (Ferencvárosi Általános Iskola ,)

Budapest, Hartyán Nevelési Oktatási Központ.

Budapest, Kissné Breczek Margit.

Budapest , Kertész utcai Művészeti Általános Iskola és Szövegszerkesztő Szakiskola

Budapest.Molnár Erika. (Bogáncs Utcai Általános Iskola,).

Budapest, Ovizuál Műhely.

Budapest, Pest Megyei Pedagógiai Intézet

Budapest, Sinkó István, GYIK műhely

Budapesti Tanítóképző Főiskola

Budapest, Szemere Bertalan 12 évfolyamos Iskola

Budapest, Ungváry Fanny (Bárka Színház)

Cigánd, Bardócz Erzsébet

Dunaharaszti, Hunyadi János Általános Iskola

Ecser, Általános Iskola

Gersekarát, Általános Iskola. Honvéd u. 10.

Göd, Piarista Szakmunkásképző Iskola

Gönc Károlyi Gáspár Általános Iskola

Győr , Kovács Margit ÁMK

Győr, Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ

Gyula, Oravetz Dóra

Hajdúböszörmény, Eötvös József Általános Iskola.

Herend Ált. Isk.ola és Zeneiskola

Homokbödöge, Művészeti Alapiskola

Jánoshalma, Lajtha László Művészeti Szolgáltató KHT

Jászberény , Lehel Vezér Gimnázium,

Jászberény, SZIEJFK Gyakorló Iskola

Kalocsa, Hétszínvirág Művészeti Iskola

Karcag , Kiskulcsos Ált. isk.

Kecskemét, Széchenyivárosi Alapfokú Művészeti Iskola

Kismarja, Általános Iskola.

Kisvárda, Váry Emil Általános Iskola

Komárom, Bozsik József Általános Iskola

Komárom, Jókai Mór Gimnázium

Kőtelek, Általános Iskola

Kunszentmiklós ÁMK

Martfű, Martos Flóra Ált. iskola

Piliscsaba, Zene és Társművészetek Iskolája

Nagykanizsa , Általános iskola és óvoda, 8808Alkotmány u. 81

Nagykáta, Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola

Pécs, Apáczai ÁMK

Sándorfalvi Kulturális Egyesület

Sükösd, Általános Iskola

Szeged , Dr. Veszprémi László

Szeged, Szögedi Múzsa KHT

Szolnok, Álmosdi Árpád

Szolnok, Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet

Szolnok , Kodály Zoltán Általános Iskola

Szolnok, Belvárosi Általános Iskola.

Szolnok., Szandaszőlősi Általános Iskola

Szolnok,. Tiszaparti Gimnázium és Szakközépiskola

Téglás, II. Rákóczi F. Általános Iskola

Tiszaföldvár, Általános Iskola

Tiszaföldvár, Hajnóczi József Gimnázium

Tiszavárkony, Endre Király Ált. Isk.

Tószeg, Általános Iskola, Buczkó Endre

Török Mária Csongrád

Törökszentmiklós , Petőfi úti Általános Iskola,

Ungváry Fanny

A Kapcsoskönyvben feladatokkal szereplő kollégák:

(Megkezdett)

Baloghné Csík Terézia

Bodnár Éva

Bodóczky István

Borics József

Csókási Katalin

Danka Attila

Földi Péter

Gácsi Anna

Gevicser Gyula

Györe Zoltán

Honty János

Horváth Dénes

Horváth Erzsébet

Kamarás István

Kaposvári Kázmérné

Ligárt Márta

Makoldi Sándor

Marik Ágnes

Mihály Anikó

Nagy Katalin

Németh Inez

Páncsics Edina

Pecze János

Platthy István

Sinkó István

Sipos Endre

Szabados Árpád

Szabics Ágnes